Володимир Лещенко: «Такій якості води може позаздрити будь-який споживач»
Роль питної води для організму людини переоцінити неможливо. Тож, проблеми гігієни водопостачання зачіпають інтереси великого кола людей. Бо вода, яка видобувається з підземних джерел, потребує ретельного очищення й знезараження: звільнення її від завислих часток, каламутності, запаху й смаку, від надмірного вмісту солей і газів. Одним словом, вода має бути не лише придатною для пиття, а й відповідати високим вимогам стандартизації.
Приємно повідомити, що воду високої якості споживають мешканці житлового будинку, що по вулиці Лесі Українки, 14, в селі Щасливе. Адже будинковий ЖЕК, який обслуговує цю багатоповерхівку, встановив спеціальну систему подачі питної води.
– У Київщині аналогів системи подачі питної води, що встановлена в житловому комплексі по вул. Лесі Українки, 14, немає. Тобто, така система встановлена лише в одному житловому будинку села Щасливе, – розповідає начальник ТОВ «СітіСтейтСервіс» Володимир Лещенко. – Обладнання зарубіжного виробництва встановлено у нас на станції водоочистки вищезгаданого будинку. Тут стоїть свердловина, яка качає воду на глибині 160 метрів (Юрський горизонт). Потім вода йде на встановлений фільтр грубої очистки. Далі вона подається по системі, де обробляється спеціальною смолою, яка відбирає важкі метали, осади на себе. Смола кожного тижня регенерується активованою сіллю. Щотижня витрачаємо близько 500 кілограмів активованої солі, яку ми спеціально для цього закуповуємо.
Тож, на виході ми отримуємо воду, яка за смаковими якостями класифікується як «бутильована» вода, за прикладом «Кришталева вода», «Небесна Криниця», що продається в спеціальних ємкостях у магазинах. Та річ у тім, що наша вода якісніша, адже вона споживачеві подається на пряму, а не в пластикових ємкостях, що в певній мірі є шкідливим для організму людини.
Щотижня якість води, яку споживають мешканці вищезгаданого будинку, перевіряється Київською обласною СЕС, від якої ми отримуємо відповідно заключення. Наша вода не дає осаду, у ній не вбиваються поживні речовини. Така вода не є мертвою. Тож, такій воді може позаздрити будь-який споживач.